פוריות בדרך הטבעית
| |
צור קשר | דף הבית
||||

נשים מספרות »  על העצמה אישית »

 

"שלום, שמי עומר. התחלתי ללמוד את הסדנא של שמ"פ לפני חודש וחצי והחלטתי לספר את הסיפור שלי כדי שעוד נשים ישמעו ויבינו כמה זה רציני..

אני בת 24, ובחיים לא הייתי מהאנשים שמודעים לעצמם פיזית. לא חיברתי אף פעם בין מה שאכלתי ובין מה שיצא, לא הבנתי למה צץ לי חצ'קון או ממה נובע כאב פתאומי ביד. לא ידעתי לנתח אחורה או לחשוב מה היה..

 

את גלולת "מליאן" התחלתי לקחת בגיל 17. לא הייתה לי בעיה להתמיד והיה לי מאוד נוח פשוט לקחת אותן ללא דאגות. בגיל 21 השתחררתי מהצבא והתחלתי עבודה אינטנסיבית מאוד מסביב לשעון. היו לי המון כאבי ראש והגעתי למצב שאני לוקחת לפחות 2 כדורים נגד כאבים כמעט כל יום. במאי של אותה שנה עשיתי תאונת דרכים מסיבה לא ברורה. הראש פשוט לא היה בכביש, נתק מוחלט. לא קרה לי או לסביבה שלי שום דבר, בעיקר נזק לרכב. אושפזתי לכמה ימים כי רצו לבדוק מה גרם לקצר במוח ויצאתי ללא תשובות אחרי שעשיתי את כל הבדיקות היקרות ביותר של המוח והלב. אמרתי שוב ושוב שיש לי הרבה כאבי ראש אבל אמרו שזה כנראה מהלחץ של העבודה. גם לגניקולוגית שלחו אותי והיא בכלל לא הבינה מה אני רוצה, למה בזבזתי את זמנה ולמה שזו תהיה בעיה בגלולות. אז המשכתי כרגיל.. והורדתי לחץ. אבל בחיים לא תמיד אפשר לשלוט בלחץ וברגעים בהם הוא נוכח. אז כל פעם שהיה לחץ ומתח או עומס בחיים, חזרו המיגרנות. עד השנה. עד שנמאס לי.. התחלתי לשמוע על המון נשים שמפסיקות עם הגלולות. החלטתי גם אני לעשות את הצעד ובעלי מאוד תמך. התחלתי ללמוד את הסדנא ובמקביל הפסקתי עם הגלולות. שבע שנים לקחתי גלולות באופן רציף, כאשר שלוש שנים מתוכם הם גבו ממני מחיר בריאותי ותפקודי כבד מאוד. היום אני מבינה שמיגרנות זה סימן לקרישיות יתר בדם ושקרישיות יתר בדם הינו סיכון רציני של הגלולות (גם אם לא נפוץ ביותר). אני מבינה היום שיש לי המון מזל, אני מתרגלת את השיטה ואני מאושרת. אני מרגישה את עצמי אישה ואני מאושרת על כל חצ'קון שיוצא וכל גילוי של הגוף שלי שאני מבינה ומפנימה. אני פחות עייפה, פחות אדישה ופחות עצובה. אני אישה. אני מקיימת יחסים עם הבנה, עם חיבור, עם הרבה פחות הסחות דעת. אני נוכחת, אני רוצה את זה, ואני שלמה עם זה. כיום אני מצליחה לדבר על זה בפתיחות, ללא בושה, בענווה, ברצינות, וגם בקלילות רבה יותר. יש לי ביטחון - וזו מתנה ענקית שקיבלתי."


                                                                               


מסע לחיבור בין גוף רוח ונפש

אני שולחת מכתב זה בכדי לעזור לכל הנשים שמבקשות עזרה.

שלום לכולם שמי ויויאן  אני היום בת 38 נשואה ואם לארבעה ילדים מדהימים. אני גרה עם משפחתי ביישוב קטן ומיוחד הממוקם בגליל התחתון. בחרתי לכתוב את הסיפור שלי בשביל לעזור ולעודד כל אישה וכדי אולי לחסוך לחלקכן קושי ותסכול.

הסיפור הנשי שלי מתחיל בגיל עשר כאשר קיבלתי את המחזור בפעם הראשונה ואפילו הייתי בביקור בארץ כאשר זה קרה. מהרגע הראשון סבלתי מכאבי מחזור, ובנוסף המחזור היה קרוב ל 10 ימים ובמחזוריות של 24 יום. אני גדלתי בלי באמת להבין מה זה אומר, אמא שלי בחרה לקחת אותי לרופא נשים ופשוט מגיל 14 התחלתי לקחת גלולות ולא מספיק שנתנו לי הורמונים בחרו לתת לי דיאנה 35 שבזמנו הייתה נחשבת לגלולה הכי חזקה. וכך סידרו לי את אורך המחזור אבל כמובן שהכאבים לא נעלמו אלא רק החריפו. יום של קבלת מחזור היה בשבילי לשכב במיטה ולהתפלל שהיום יגמר כמה שיותר מהר. המשכתי לקחת גלולות של כדורים עד גיל 25 ובמשך הזמן הזה החליפו לי פעמיים את הגלולות בגלל כאבי ראש מטורפים. להמשך...

כנס שמ"פ 2020
הסבר על חיפוש באתר
פוריות והייטק
תאריכי סדנאות
השיטה הטבעית - מבוא
הכירו את גופכם
היריון כן או לא
מניעת הריון בזמן הנקה
הגישה ההוליסטית
הורדת טבלאות
מילון מונחים
נשים מעל גיל 40
על מיניות האישה
מפת האתר
תודותפוריות הגברפוריות האישהפוריות טבעית

 המידע באתר ניתן כשירות חינוכי לציבור הרחב ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך או תחליף לייעוץ מקצועי.

אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

©   כל הזכויות שמורות למיכל שונברון.

 

- Website by PureSimple -